KATEGORİLER

Teslimat

Sistemimize düşen siparişler, ürünlerin temininden sonra 24-48 saat içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir.

Siparişlerinizin gönderim süreci özenle takip edilmektedir. Siparişiniz sisteme düştükten sonra 2 (iki) aşamalı kontrolden sonra paketleme aşamasına geçmektedir.

  1. ÜRÜN KARŞILAŞTIRMA: Sipariş ettiğiniz ürünler ile gönderim için hazırlanan ürünlerin karşılaştırması yapılır.
  2. KALİTE KONTOL: aekshoes.com için özel tasarlanmış ışıklı masa sistemi ile sipariş ettiğiniz ürünler en ince ayrıntısına kadar incelenmektedir. Defo, leke, yırtık, sökük gibi hataları bulunmaması halinde siparişiniz paketleme aşaması geçmektedir.

Kargo firmasına teslim edilen sipariş 2-7 iş günü içerisinde tarafınıza ulaştırılmaktadır. Bu süre bulunduğunuz konuma ve hava şartlarına göre değişiklik gösterebilir.

İade ve Değişim

Siparişiniz elinize ulaştıktan sonraki 7 gün içerisinde memnun kalmadığınız ürünü iade veya değişim talebinde bulunma hakkına sahipsiniz. Bu süre dışında yapılan iade başvuruları incelemeye alınmamaktadır. Bunu dikkate alarak iade ve değişiminizi 7 gün içerisinde tarafımıza ulaştırıp istediğiniz talebi belirtmeniz gerekir.

İade ve değişim için ilerleyeceğiniz adımlar aşağıdaki gibidir:

  1. Hesabım > Siparişlerim bölümünde değişim veya iade yapmak istediğiniz kargoyu bulun
  2. İade talebi oluştur seçeneğini seçin
  3. Gelen formu iade ya da değişim yapacak şekilde doldurup gönderin

NOT: Eğer “İade Talebi Oluştur” kısmını göremiyorsanız iade ve değişim vakti geçmiş demektir.

İade ve değişim talebinde bulunulan ürünlerin kullanılmamış ve deformasyona uğramamış olması gerekmektedir. Aksi takdirde bu firmanın bir hatası değil kullanıcı hatası olarak görülecektir. Bu özeni göstererek değişim ve iade talebinde bulunabilirsiniz. Kargo esnasında zarar görmüş, defolu ürünler, sipariş verilen renk ve bedende gelmeyen ürünler iade kapsamına girmektedir. İADE VE DEĞİŞİM DURUMLARINDA KARGO ÜCRETİ TAMAMEN MÜŞTERİYE AİTTİR. KARŞI ÖDEME İLE GÖNDERİLEN İADE VE DEĞİŞİM TALEPLERİ KABUL EDİLMEMEKTEDİR.  Sadece tarafımızdan oluşan hatalardan dolayı yapılan değişim ve iade taleplerinin kargo ücretleri, anlaşmalı olduğumuz kargo şirketlerine verilmek şartı ile tarafımıza aittir.

İade kabul edildikten sonra aekshoes.com tarafından kartınıza ücret iadesi yapılır. İade ücretini hesabınızda görmeniz birkaç günü alabilir. Bu durum ise tamamen bankanızla ilgilidir. aekshoes.com bu duruma müdahale edemez.

Taksitli bir ürünün iadesini yaptıysanız aekshoes.com iade ücretini hesabınıza tamamen yatırır fakat bankanız bu iadeyi taksitli bir şekilde kartınıza geri ödeme yapar.

Dilerseniz çağrı merkezimizi arayıp yardım alabilirsiniz:

Çağrı Merkezi İletişim Hattı:

0505 092 76 27

Ürün Kodu: SZsa391
%42

Outdoor Training Kancalı Füme Bot

149,90 TL
259,90 TL
*

İNCELEDİKLERİM